התאמה אנרגטית של תכשיט
מהי התאמה אנרגטית?
גוף ונפש הינם יחידה אחת ...כל אחת ואחד מאיתנו מורכבים מהשילוש המקודש של גוף+נפש+נשמה שמתקיימים במקביל בסינרגיה וסינכרון ,שיש תקיעה או חסימה אנרגטית ו\או פיזית באחד מהם זה משפיע אחד על השני וכל המערכת נפגעת..
גוף-הכלי הפיזי בגילגול הנוכחי 
נפש -המערכת הריגשית שלנו ,קשורה לעצבים וליכולת ההסתגלות הארצית שלנו
נשמה - נשמה חסרת גוף הינה אנרגיה שבוחרת את הגוף להוולד בתוכו ואיתה כל גילגוליה
 הקודמים ,רובינו זרעי כוכבים , חלקינו נשמות שנוצרו מנשמות הורינו הארציים אך המקור של כולנו הינו ניצוץ אלוהי -יקומי שלעולם לא מת ,הנשמה מתקיימת במימדים רבים וככל שהתודעה עולה כך היכולת להתקדם במימדים משתפרת וכך ממשיכים להתגלגל..
כמתקשרת אני רואה את ההילה של האדם מולי ,רואה היכן ישנה חסימה ותקיעות ומקבלת מסרים מהיקום וההדרכה הגבוהה איפה צריך לשחרר ואת מה צריך לחזק ולהעצים , היכן האדם שמולי לא
מאוזן אנרגטית ריגשית וכך מתאימה אבני חן ומינרלים ,עיצוב תכשיט שיהיה בשימוש נוח ומותאם אנרגטית .
למשל לאדם אחד תתאים שרשרת עם אבן מסויימת ולאדם האחר טבעת בלי אבן אלה עם סמל גיאומטרי אנרגטי...מאוד אישי ומשתנה מאדם לאדם .
image alt
לדוגמא ...אישה שרק 'בולעת' ומכילה את הסביבה ובמקביל לא מבטאת את רצונותיה האמתיים תסבול מבעיות וחסימות בבטן תחתונה והגרון ,אתאים לה אבני חן ומתכת (כסף או זהב) שיפתחו את התקיעות ויאזנו אנרגטית .
או לדוגמא אדם עם כושר מנהיגות גבוהה מטובל בהרבה אגו שמגיע אליי מתוך מודעות ורוצה לעדן ולאזן את עצמו מול אחרים אתאים לו תכשיט לשלושת הצ'אקרות :
שמש ,לב,גרון ....
כצורפת ומתקשרת חשוב לי לעצב תכשיט שגם יהיה יפה ,נוח ונעים לענידה 
ויעילות אנרגטית ...
ליצור תכשיט  מרוח וחומר ...שישפיע על הגוף,הנשמה ונפש .
בבחירת הקריסטל או המינרל ישנם אלמנטים של צבע ,סוג המינרל וההרכב הכימי
והיסודות בתוכו  -היסודות שמרכיבים קריסטלים ומינרלים מרכיבים גם את גופינו 
כמו ברזל ,סידן ועוד...
התאמה של האלמנטים עם הצורך הנשמתי של הנשמה .
יכול להיות מצב שישנם שני אנשים עם אותן חסימות אך לכל אחד אתאים משהו אחר ,ההתאמה הינה אישית ביותר ...אפשר גם להתאים תכשיט למישהו אחר במתנה .
בהתאמת תכשיט אנרגטי כמתנה אני זקוקה לתמונה ושם מלא ותאריך לידה
למטרה הנ"ל בלבד .
בהתאמת תכשיט באופן אנרגטי אני משתמשת בכל הידע שרכשתי כצורפת ,
גמולוגית ומתקשרת .
התכשיט שמתקבל אישי ומיוחד 

טבעת 'אנה' זהב עם טופז ויהלומים

image alt

טבעת 'אנה' זהב עם פרידות ויהלומים

טבעת 'אנה' בהתאמה אנרגטית אישית...
טבעת אנה הינה טבעת סוליטר יפייפיה ...
הטבעת עם אבן ה'פרידות' הירוקה והיפייפיה הוזמנה עבור אמא צעירה אחרי לידה שהותאמה עבורה אבן ה'פרידות' בהתאמה אנרגטית אישית ..האם הצעירה סבלה מדכדוך ומצב רוח רע ואבן ה'פרידות' הינה אבן השמחה ..מעלה מצב רוח ומעוררת שמחה ומקושרת ללב ואנרגיית האהבה טהורה עצמית ולאחרים אך שאינה תלויה בדבר ,הטבעת משולבת עם יהלומים איכותיים שמעלים את התדר...הסבתא החדשה,אמא של האם הצעירה כל כך אהבה את הטבעת והאיכויות שלה הזמינה לעצמה טבעת זהה עם אבן בהתאמה אישית אנרגטית וכך נבחרה הטופז תכלת המהממת לעידוד הוארבליות ,שחרור חסמים מהעבר וקשורה לצ'אקרת הגרון ולהתבטאות יצירתית משולבת עם יהלומים איכותיים להעלאת התדר האנרגטי...
משפחה יקרה שמחתי לשמח אתכן ,לייצור ולעצב עבורכם מתוך הפקת תועלת מקסימלית של יופי ,חיזוק אנרגטי ושימוש בחומרי גלם הטובים ביותר 💙💚
זהב 14k ,יהלומים ,פרידות וטופז
x

#{title}

#{text}

#{price}